Dijital Baskı Şişli


Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde dijital baskı hizmeti vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

 • - İç Mekan Dijital Baskı
 • - Dış Mekan Dijital Baskı
 • - Poster Baskı
 • - Folyo Baskı
 • - Vinil Baskı
 • - Roll Up Banner
 • - Renki Fotokopi, Renkli çıkışlar, katalog, ilan, broşür, kartvizit, antetli kağıt, zarf, siyah beyaz fotokopi
 • - Ozalit - Plan Kopya
 • - Kişiye Özel Ürünler, canvas tablo, fotoblok tablo, takvim, kupa bardak, baskılı T-Shirt, fotobook, plastik kart, plaket
 • - One Way Vision Baskı
 • - Tabela Sistemleri, ışıklı ve ışıksız tabela, neon tabela, led ışıklı tabela, plexi tabela, paslanmaz kutu harf, vinil germe
 • - Vitrin Görselleri
 • - Fotoblok - dekota baskı ve sıvama görseller
 • - Duratrans baskı
 • - Örümcek ve Roll Up Stand
 • - Kırlangıç Bayrak
 • - Flama ve Bayrak Baskıları

Ürünlerimizin tamamını görmek için tıklayınız.


Dijital Baskı Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Etiler, Maslak


İş hayatında ve gündelik hayatta birçok nedenden dolayı dijital baskıya ihtiyaç duyarız. Her hangi bir dijital ortamın kağıda basılması gerekebilir. Bilgisayarınızda bulunan bir pdf, fotoğraf ya da bir projenin basılması gerekir. Bunların dışında kartvizit, poster gibi baskı ihtiyaçlarınızda olabilir. Yani aklınıza gelebilecek her alanda dijital baskı yaptırma ihtiyacına gireriz. Günümüzde dijital baskı çözümleri çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Eskiden günler süren baskılar, günümüz teknolojileri ile dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir. Dijital baskıda yapılan baskıda kullanılan kağıt ve mürekkep en büyük faktörü oluşturmaktadır. Bu ürünlerin kalitesi, elde edilecek baskının kalitesini de doğrudan etkilemektedir. Şişli, Mecidiyeköy ve Levent'te hizmet veren dijital baskı merkezimiz, size en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan her türlü baskı işlemlerinizi firmamızda hızlı ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kullanılan son teknoloji baskı sistemleri ile kısa sürede kaliteli sonuçlar elde ediyoruz. Reklam ürünleri, posterler, bayrak ve flamalar, roll up bannerlar, renkli fotokopi, plastik kart, folyo ve branda baskı, roll up banner gibi geniş ürün yelpazemizle, ihtiyacınız olan her türlü baskı işlerini güvenle yapıp teslim ediyoruz.

Şişli, Mecidiyeköy ve Levent, Etiler, Maslak gibi iş hayatının hızlı ilerlediği bölgelerde hizmet vermekteyiz. İş hayatıyla iç içe bir kurum olmamızdan dolayı müşterilerin ihtiyaçlarını biliyoruz. İhtiyacınız olan bütün baskı ürünlerini sizlere birinci kalitede sunuyoruz.
Yaptırmak istediğiniz baskıyı belirledikten sonra, basılacak ürünleri dijital olarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Bir Usb Flash bellek yada mail adresimize mail atarak basılmasını istediğiniz şeyleri bize ulaştırabilirsiniz. Kullanılacak kaliteli malzemelerle, baskılarınız oldukça canlı ve kaliteli görünecektir. İhtiyacınız doğrultusunda size doğru yönlendirmeler yaparak, baskı ürünlerinde nokta atışı yapmanıza yardımcı olmak ilk prensibimizdir. Kaliteli baskı için, doğru firmaları tercih etmeniz çok önemli. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için kurumsal bir firmayla çalışmanızda fayda var.
Mecidiyeköy başta olmak üzere Şişli ilçesindeki bütün mahallelere dijital baskı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Yüksek çözünürlüklü baskı makineleri ile hazırlanan bu baskılar, kullanıldıkları alanlarda uzun yıllar boyunca aynı netlikte tanıtım çalışmalarına devam edecektir. Dış mekân baskılarda ise dijital baskı Şişli hizmetleri arasında farklı seçenekler karşımıza çıkmaktadır. Folyo, vinil, branda, one way vision, mesh, cast, şeffaf, blackout, poster baskı, yer grafiği baskıları gibi farklı seçeneklerle tanıtım çalışmaları yürütülmektedir. Dış mekân ürünleri tabela yapımında, araç giydirme, bina giydirme, açık hava reklamcılığında kullanılan baskılar, branda baskılar ve billboardlarda kullanılan baskılar sayılabilir. Hazırlanan görsellerin uzaktan görülebileceği tüm baskılar dış mekân dijital baskıları arasında yer almaktadır. Bu alanda grafik tasarımları bilgisayar ortamında hazırlanmakta, bu nedenle görsel olarak istediğiniz kareleri istediğiniz tanıtım çalışmalarında kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

19 Mayıs Mahallesi Ayazağa Mahallesi * Bozkurt Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Mahallesi Esentepe Mahallesi Eskişehir Mahallesi Feriköy Mahallesi * Fulya Mahallesi * Gülbahar Mahallesi Halaskargazi Mahallesi Halide Edip Adıvar Mahallesi Halil Rıfat Paşa Mahallesi Harbiye Mahallesi * Huzur Mahallesi İnönü Mahallesi İzzetpaşa Mahallesi Kaptanpaşa Mahallesi Kuştepe Mahallesi Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Maslak Mahallesi Mecidiyeköy Mahallesi , Şişli Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi Paşa Mahallesi Teşvikiye Mahallesi * Yayla Mahallesi.

Şişli Dijital Baskı - Dijital Baskı Şişli

Dijital Baskı Mecidiyeköy

Firma olarak Şişli, Mecidiyeköy mahallesinde kaliteli ve uygun fiyata iç mekan ve dış mekan dijital baskı hizmeti vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Dijital Baskı Beyoğlu

Şişli Merkezde bulunan Avrasya Dijital baskı Beyoğlu ilçesine de dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi

Dijital Baskı Beşiktaş

Merkezi Mecidiyeköy'de bulunan firmamız Beşiktaş ilçesine dijital baskı, folyo baskı, poster baskı, branda-vinil baskı, roll up banner hizmeti vermektedir.

Detaylı Bilgi