Renkli Fotokopi - Print Center


Renkli çıkış, siyah beyaz fotokopi, ciltleme, spiral cilt, selefon, çoklu baskı hizmetleri verilir. Dijital Baskı Merkemiz Şişli Mecidiyeköy'dedir.

35x50 cm ölçüye kadar renkli baskı.

Katalog, broşür, el ilanı, davetiye, dergi

Kartvizit, antetli kağıt, zarf

Başarı Sertifikaları

Firma tanıtım baskıları

Ozalit - Plan Kopya

Günlük yaşantımızda ve iş hayatımızda birçok nedenden dolayı renkli baskı almak durumunda kalabiliriz. Gelişen teknolojiye paralel olarak, renkli fotokopi ve renkli çıktı işlemleri artık çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Renkli fotokopi, siyah beyaz fotokopiden daha farklı bir işleme tabi değildir. Renkli çıktıları da siyah beyaz çıktıları aldığınız sürede elde edebilirsiniz. Dolayısıyla hızlı bir çözümdür. Renkli fotokopi ve çıktı veren makinalar, siyah beyaz fotokopi makinalarından farklı olarak içerisinde renkli kartuş bulunduran baskı makinalarıdır. Dijital ortamda bulunan tasarım ya da fotoğrafı göründüğü şekilde baskıda kalite kaybı olmadan baskı kağıdına bastırabilirsiniz. Bu işlemi yapmak sadece saniyeler alacaktır.

Renkli çıktılar istenilen kağıt ölçülerine yapılabilmektedir. İstediğiniz her boyutta ki kağıda renkli çıktı alabilirsiniz. Makinaların kağıt haznelerine yerleştirilen farklı ebatlarda ki kağıtlara tercihe göre renkli baskı yapılabilmektedir. Yapılan baskılar son teknoloji makinalarda yapıldığı için oldukça kaliteli baskılardır. Renkli çıktı veren makinalardan fotoğraf çıktısı da alabilirsiniz. Fotoğrafın çözünürlüğünün kaliteli olması için dijital ortamda ki fotoğrafın çözünürlüğünün de yüksek olması gerekmektedir.

Bu makinalarla renkli çıktılar alabileceğiniz gibi, renkli fotokopi de elde edebilirsiniz. Elinizde bulunan renkli baskıların birkaç kopyasını elde etmek isteyebilirsiniz. Bu işlem için de renkli fotokopi makinalarından yararlanılır. Kopyasını almak istediğiniz kağıdın ebatına göre makinaya benzer ebatta kağıt yerleştirilir. Bu şekilde elinizde ki kağıtla aynı ölçülerde bir çıktı elde etmiş olursunuz. Renkli fotokopi makinalarından elde edilen çıktılar okuma bilgilendirme amaçlı kağıtlardır.

Daha büyük baskılar için uygun değildir. Daha büyük boyutlarda renkli çıktılar elde etmek için ise ozalit baskı tekniği kullanılır. Ozalit baskı ile büyük boyutlarda renkli çıktılar alabilirsiniz. Ancak bu işlem renkli fotokopi işleminden daha uzun sürmektedir.

Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Detaylı Bilgi

Kişiye Özel Ürünler

Kİşiye Özel, Takvim, T-Shirt, kupa bardak, puzzle, fotobook, plaket, rozet, yaka kartı, plastik kart, saat baskısı vb ürünler yapılır.

Detaylı Bilgi

Fotoblok-Foreks Baskı

Fotoblok-Foreks Sıvamalı baskı Folyo'ya basılan görsellere daha sağlam ve kolay montaj imkanı sağlar. Aynı zamanda tablo olarakta kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi