Bant

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt Fiyatı
1200 TL
500 Adet 1200 TL
1000 Adet 1400 TL
2000 Adet 2000 TL
  • Ebat: A4 (21x29,7 cm)
  • Kağıt: 80 gr 1. hamur
  • Baskı Yönü: Tek Yön Baskı
  • Fiyatlara 2 Renk Baskı Dahildir
  • Fiyatlara KDV Dahil Değildir

Üretim Süresi

• 1-3 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
• Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Diplomat Zarf Baskı

Diplomat ve Torba Zarf

Diplomat ve buklet zarf kurumsal firmaların fatura ve evrak gönderileri için kullandığı logo ve iletişim bilgileri basılı bir üründür.

Broşür Baskı

Broşür Baskı

Broşür en yaygın kullanılan tanıtım ürünüdür. A3, A4 ve A5 broşürleri katlamalı ve katlamasız olarak firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Cepli Dosya Baskı

Cepli Dosya

Şirketler ürün kataloglarını, bülten ve broşürlerini, teklif dosyalarını ve resmi yazışmalarını sunmak için cepli dosya kullanırlar.

tüm matbaa ürünlerimiz

Tüm Matbaa ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

Cepli dosya, diplomat ve torba zarf, etiket baskı, bloknot, resmi evrak ve diger matbaa ürünlerimiz.

Antetli Kağıt Hakkında

Antetli Kağıt şirketlerin resmi yazışmalarında kullandığı kurumsal logo ve firma kurumsal kimliğinin basılı olduğu bir üründür

Antetli ürünler, kurum ve kuruluşların kimliğini yansıtabilen nitelikler taşımaktadır. Bu nedenden dolayı antetli ürün tasarımlarının üstünde kesinlikle hassasiyetle durulması gerekir. Başlıklı kağıt olarak da tanımlanabilen bu ürün, firma logo ve iletişim bilgileri gibi firma kimliğini üstünde bulunduran ve şirketin bütün yazışmalarında tercih edildiği kurumsal kimlik unsurlarından biri olarak da görülmektedir. Firma yazışmalarınızda tercih edebileceğiniz antetli kağıtların görselinde ideal ve işe yarar bilgilerin yer alması gerekir. Bu kağıtları direkt olarak şirket dışında orijinal renklerde, şirket içerisinde ve faks çekerken de ekonomik olması bakımından tek siyah renkte baskı uygulanması tavsiye edilmektedir. Ayrıca bu ürünün baskı aşamasında standart hamurun yanı sıra 80, 90, 110 ve 120 gr gibi seçeneklerin tercih edildiği de bilinmelidir.

Fantezi kağıt seçeneklerinin görünümü ve kalitesi çok daha fazladır. Bu kağıt seçenekleri; desenli, üstü dokulu ya da düz kağıt olarak belirlenmektedir. Ancak maliyeti yüksek olduğu için önemli ve hassas yazışmalar için tercih edilmektedir. Antetli zarf ya da kağıt gereksinimlerinize de şirketlerin kimliği kapsamında yaratıcı ve etkileyici tasarımlar ile uygun fiyatlar doğrultusunda çözüm sunulmaktadır. Antetli kağıtlar, kurumsal kimliği tamamlayan en gerekli materyallerden biri olarak görülmektedir. Bazen çok ufak ayrıntılar, müşterilerin gözünde sizleri yükseğe çıkarabilir. Aynı şekilde tam tersi bir tepki oluşmasına da neden olabilir. Ciddi ve profesyonel bir izlenim elde edebilmek yalnızca yazışmalarda tercih ettiğiniz kağıdın ya da zarfın antetli olmasının dışında bu materyallere uygulanan tasarımlarla da öne çıkmaktadır.

Ciddi anlamda sizi yansıtabilen, karşı tarafa olumlu bir etki bırakabilen tasarımların sizin kontrollerinizde hazırlanması çok önemlidir. Antetli kağıtların kullanım özellikleri arasında bir de ölçüler dikkat çekmektedir. Bu ölçüler net bir şekilde belirtilmektedir. A4 ve A5 ölçüleri kesinlikle tercih edilebilir. Bu kağıt modellerinin üretim aşamasında tercih edilebilecek ve ekstra uygulanabilecek seçenekler de mevcut haldedir. İlk olarak gofre yani kabartma uygulaması sağlanabilir. Varak baskı uygulamaları yani gümüş ve altın yaldız seçenekleri tercih edilebilir. Özel kesim uygulamalarının yanı sıra bölgesel parlaklık uygulamalarını da tercih ederek kendi marka imajınıza uygun bir sonuç elde edebilirsiniz.

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde kaliteli ve uygun fiyata Matbaa baskı hizmeti vermektedir.

Matbaa Hizmetlerimiz

Katalog Baskı - Diplomat Zarf - Broşür Baskı - Kartvizit Baskı - Cepli Dosya - Etiket - Fatura Baskı - İrsaliye Baskı - Tahsilat Makbuzu Baskı - El İlanı - Poster - Afiş Baskı - Davetiye - Bloknot