Bant

Avrasya Dijital Matbaa - Şişli- Mecidiyeköy

İletişim

Merkez Adres: Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Er Cihan Namlı Caddesi Şahinler Sok. No:1 Mecidiyeköy 34387 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 212 24 26
Faks: 0212 212 24 30
Mail: reklamavrasya@gmail.com
Web: www.avrasyadijitalbaski.com


Banka Hesap Bilgileri

Kurumsal Hesap
Türkiye Finans Katılım Bankası
Avrasya Reklam San.Tic.Ltd.Şti
TR05 0020 6000 2800 6619 3500 01

Şahsi Hesap
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Muharrem ÇAM
TR88 0020 5000 0002 8210 3000 03

Dijital Baskı Şişli Mecidiyeköy

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde dijital baskı hizmeti vermektedir.

İç Mekan ve Dış Mekan Dijital Baskı, Branda-Vinil Baskı, Folyo, Poster, One Way Vision baskı, Fotoblok ve Forex sıvama, Folyo-Harf Kesim, Roll up Banner, Şişli Dijital Baskı Merkezi


Dijital Baskı Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Etiler, Maslak


İş hayatında ve gündelik hayatta birçok nedenden dolayı dijital baskıya ihtiyaç duyarız. Her hangi bir dijital ortamın kağıda basılması gerekebilir. Bilgisayarınızda bulunan bir pdf, fotoğraf ya da bir projenin basılması gerekir. Bunların dışında kartvizit, poster gibi baskı ihtiyaçlarınızda olabilir. Yani aklınıza gelebilecek her alanda dijital baskı yaptırma ihtiyacına gireriz. Günümüzde dijital baskı çözümleri çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Eskiden günler süren baskılar, günümüz teknolojileri ile dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir. Dijital baskıda yapılan baskıda kullanılan kağıt ve mürekkep en büyük faktörü oluşturmaktadır. Bu ürünlerin kalitesi, elde edilecek baskının kalitesini de doğrudan etkilemektedir. Şişli, Mecidiyeköy ve Levent'te hizmet veren dijital baskı merkezimiz, size en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan her türlü baskı işlemlerinizi firmamızda hızlı ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kullanılan son teknoloji baskı sistemleri ile kısa sürede kaliteli sonuçlar elde ediyoruz. Reklam ürünleri, posterler, bayrak ve flamalar, roll up bannerlar, renkli fotokopi, plastik kart, folyo ve branda baskı, roll up banner gibi geniş ürün yelpazemizle, ihtiyacınız olan her türlü baskı işlerini güvenle yapıp teslim ediyoruz.

Şişli, Mecidiyeköy ve Levent, Etiler, Maslak gibi iş hayatının hızlı ilerlediği bölgelerde hizmet vermekteyiz. İş hayatıyla iç içe bir kurum olmamızdan dolayı müşterilerin ihtiyaçlarını biliyoruz. İhtiyacınız olan bütün baskı ürünlerini sizlere birinci kalitede sunuyoruz.
Yaptırmak istediğiniz baskıyı belirledikten sonra, basılacak ürünleri dijital olarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Bir Usb Flash bellek yada mail adresimize mail atarak basılmasını istediğiniz şeyleri bize ulaştırabilirsiniz. Kullanılacak kaliteli malzemelerle, baskılarınız oldukça canlı ve kaliteli görünecektir. İhtiyacınız doğrultusunda size doğru yönlendirmeler yaparak, baskı ürünlerinde nokta atışı yapmanıza yardımcı olmak ilk prensibimizdir. Kaliteli baskı için, doğru firmaları tercih etmeniz çok önemli. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için kurumsal bir firmayla çalışmanızda fayda var.
Mecidiyeköy başta olmak üzere Şişli ilçesindeki bütün mahallelere dijital baskı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

19 Mayıs Mahallesi Ayazağa Mahallesi * Bozkurt Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Mahallesi Esentepe Mahallesi Eskişehir Mahallesi Feriköy Mahallesi * Fulya Mahallesi * Gülbahar Mahallesi Halaskargazi Mahallesi Halide Edip Adıvar Mahallesi Halil Rıfat Paşa Mahallesi Harbiye Mahallesi * Huzur Mahallesi İnönü Mahallesi İzzetpaşa Mahallesi Kaptanpaşa Mahallesi Kuştepe Mahallesi Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Maslak Mahallesi Mecidiyeköy Mahallesi , Şişli Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi Paşa Mahallesi Teşvikiye Mahallesi * Yayla Mahallesi.