Bant

Dijital Baskı Merkezi

Brand Baskı

Branda Baskı

Branda veya vinil dış mekan alanlarda en sık kullanılan üründür. Dış cephe giydirmede, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Folyo Baskı

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olup, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır.

Poster Baskı

Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Fotoblok Foreks Baskı

Fotoblok-Foreks Baskı

Fotoblok-Foreks malzemeler üzerine folyo baskı yapılarak iç mekan ve dış mekan reklam alanlarında kullanılır. 3mm, 5mm ve 8mm foreks kalınlıkları vardır.

Folyo Kesim

Folyo Kesim

Folyo Kesim vitrin, cam araç, tabela gibi zeminlerin üstüne yazılarınızı ve tasarımlarınızı uygulayabileceğiniz kırmızı, mavi, siya, yaldız gibi renkleri olan malzemedir.

One Way Vision Baskı

One Way Vision Baskı

One Way Vision, delikli folyo olarakta bilinir. Uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Billboard Baskı

Billboard Baskı

Billboard alanları Şehir merkezlerinde kullanılan en yaygın ve etkili iletişim ve modern bir reklam aracıdır. Billboard ebatları 200x350 cm hazırlanır

Raket Baskı

Raket Baskı

Raket Baskı 118x175 cm ebatlarında olup city light poster kağıdına dış mekan dijital baskı yapılır. Raket baskılar panolarda, duraklarda ve belirlenen alanlarda kullanılır.

Roll Up Banner

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir.

X Banner Baskı

X-Banner

X Banner Satandlar, AVM, Fuar, kongre, seminer, mağaza vitrinleri gibi alanlarda kurulum ve taşıma kolaylığından tercih edilmektedir.

Örümcek Stand Baskı

Örümcek Stand

Örümcek Standar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla tercih edilen fuar standlardan biridir.

Backdrop Sahne Arkası

Backdrop Sahne Arkası

Avrasya Reklam backdrop sahne, vinil-branda germe sahne, podyum, toplantı sahne tasarım, üretim ve uygulama hizmeti vermektedir

Firmamız iç Mekan ve dış mekan makinelerde yüksek kalitede baskılar elde etmekle birlikte Eko solvent boya teknolojisiyle solvent boyanın zararlarınını minimize ederek müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 • İç Mekan Dijital Baskı
 • Dış Mekan Dijital Baskı
 • Poster Baskı
 • Folyo Baskı
 • Vinil Baskı
 • Roll Up Banner
 • Renki Fotokopi, Renkli çıkışlar, katalog, ilan, broşür, kartvizit, antetli kağıt, zarf, siyah beyaz fotokopi
 • Ozalit - Plan Kopya
 • Kişiye Özel Ürünler, canvas tablo, fotoblok tablo, takvim, kupa bardak, baskılı T-Shirt, fotobook, plastik kart, plaket
 • One Way Vision Baskı
 • Tabela Sistemleri, ışıklı ve ışıksız tabela, neon tabela, led ışıklı tabela, plexi tabela, paslanmaz kutu harf, vinil germe
 • Vitrin Görselleri
 • Fotoblok - dekota baskı ve sıvama görseller
 • Duratrans
 • Örümcek ve Roll Up Stand
 • Kırlangıç Bayrak
 • Flama ve Bayrak Baskıları
 • Dijital Baskı Hakkında Teknik Bilgi

  Dijital Baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan görsel tasarımların dijital baskı makinaları ile basılmasının adıdır.

  Dijital baskılar iç mekan ve dış ekan olarak iki katagoriye ayrılır. iç mekan baskılar fotoğraf kalitesinde yüksek çözünürlüklü baskılardır. Dış mekan baskılar baskı kalitesi daha düşük olmakla birlikte har türlü hava şartına karşı dayanıklıdır.
  Dijital baskı, eski matbaa baskı teknikleri dışında daha hızlı çözümler sunan yeni nesil baskı çeşididir. Dijital baskıda, matbaada kullanılan kalıp, film gibi ürünler yerine bilgisayarlar ve bilgisayar uyumlu baskı makinaları kullanılır. Matbaa makinaları kullanılmadığı için dolayısıyla hızlı bir şekilde baskı tamamlanır.
  Dijital baskıda, dijital ortamda bulunan her türlü fotoğraf, tasarım ve diğer dijital unsurlar baskıya alınabilir. İstediğiniz bir fotoğrafı ya da farklı bir tasarımı dijital baskı sayesinde kısa sürede bastırabilirsiniz. Hızlı çözümler sunması nedeniyle son yıllarda oldukça rağbet edilen bir yöntemdir. Dijital baskı, iç mekan ve dış mekan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İç mekan dijital baskıda, iç mekanlar için çıktılar elde edilirken, dış mekan baskıda da dış mekanlar için ürünler elde edilmektedir. Dış ve iç mekanlarda hava koşulları farklı olduğundan bu baskı türlerinde farklı baskı malzemeleri kullanılmaktadır. Dış mekan baskı ürünlerinde, yağmur, güneş gibi koşullardan daha az etkilenen malzemeler tercih edilmektedir.
  Dijital baskı, günümüzde her alanda kullanılmaktadır. İnsanlarla etkileşim sağlanması gereken her yerde bu ürünler tercih edilmektedir. Binaların dış cephelerinde ki reklam panoları, billboardlar, araba giydirme işlemleri ve her türlü afiş, broşür işlerinde dijital baskıdan yararlanılmaktadır. Hızlı ve renkli bir çözüm olduğu için son yıllarda en çok tercih edilen baskı yöntemidir.

  Dijital baskı
  birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. En önemli avantajları arasında tabi ki hızlı bir yöntem olması yer alıyor. Günümüzde 20 yıl önce matbaa yöntemleriyle 1 hafta sürecek bir baskı, dijital baskı çözümleriyle 1 saatte tamamlanabilmekte. Bunun dışında dijital baskı renk ve derinlik açısından oldukça kalitelidir. Kurumsal ya da kurumsal olmayan bir firmanın kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi için kaliteli çözümler sunar. Bunların yanı sıra elde edilen ürünler son derece kaliteli ürünlerdir. Dijital baskı yöntemiyle elde edilen ürünler, uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanılabilir.

  Dijital Baskı Merkezi