Bant

Avrasya Dijital Baskı Merkezi

Hakkımızda

Günümüz iş dünyasının yoğun rekabet ortamında firmaların rakipleri karşısında farklılık oluşturabilmeleri için olmazsa olmazların başında reklam ve tanıtım hizmetleri gelmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bu anlayışın bilinciyle ve müşterilerin görsel tasarımlara verdiği önemin farkında olarak çalışmalarına yön vermektedir.

Dijital Baskı firmaların farkındalık oluşturmaları için iç mekan ve dış mekanda görsellerin sergilenerek daha fazla insana ulaşmasını ve ürün ve firmanızın tanıtımını sağlar.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışına önem veren, etik değerleri olan sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerin ve çalışanların reklam tanıtım hizmetleri konusunda mevcut ihtiyaçlarını ve ileride doğabilecek beklentilerini dikkate alarak tüm taraflara azami memnuniyet sağlamaktır.

Ortak değerlerimiz

* Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerine uygun ürün ve hizmetleri, ihtiyaç duyulan zamanda ve mekanda sunmak.

* Ürün ve hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun olarak sunmak.

* Ürün ve hizmetlerimizi verimli, karlı, rekabet edilebilir fiyatlarda sunmak.

* Çalışanların ve müşterilerin önerilerini dikkate almak.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler

Branda Baskı

Örümcek Stand

Örümcek Standar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen fuar standlardan biridir.

Roll Up Banner

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir.