Bant

Matbaa Baskı Hizmetleri Şişli

Matbaa Hizmetlerimiz

Avrasya Reklam olarak 10 yılı aşkın süredir kurumsal Şirketler için matbaa ve kurumsal kimlik baskı hizmeti vermekteyiz.

 • Broşür Baskı
 • Kartvizit Baskı
 • Antetli Kağıt
 • Cepli Dosya Baskı
 • Poster -Afiş Baskı
 • Diplomat Zarf
 • Torba Zarf
 • Bloknot Baskı
 • Etiket Baskı
 • Fatura
 • Sevk İrsaliyesi
 • Düğün Davetiyesi

Üretim Süresi

• 2 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Kartvizit Baskı

Kartvizit Baskı

Kurumsal ve kişisel kartvizit ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Kartvizit fiyatları kağıt cinsi, boyutu, rengine göre değişkenlik gösterebilir.

Broşür Baskı

Broşür Baskı

Broşür en yaygın kullanılan tanıtım ürünüdür. A3, A4 ve A5 broşürleri katlamalı ve katlamasız olarak firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt şirketlerin resmi yazışmalarında kullandığı kurumsal logo ve firma kurumsal kimliğinin basılı olduğu bir üründür

tüm matbaa ürünlerimiz

Tüm Matbaa ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

Cepli dosya, diplomat ve torba zarf, etiket baskı, bloknot, resmi evrak ve diger matbaa ürünlerimiz.

Matbaa Baskı Hakkında

Merkezi Şişli mecidiyeköyde bulunan firmamız her türlü matbaa baskılarınıza kaliteli ve uygun fiyata hızlı çözümler sunar.
Kartvizit, davetiye, afiş, el ilanları, faturalar ve takvimler şişli matbaa tarafından özenle hazırlanmaktadır. Her sektör için önemli olan el ilanları amacına uygun şekilde uzman kişiler tarafından hazırlandıklarında iş yerlerinin müşteri kapasitesinin artmasını ve bu sayede daha fazla gelirler elde etmelerini sağlamaktadır. Aynı şekilde kartvizitlerde meslek sahibi ya da iş yeri sahibi olan kişilerin kendileri ile her daim irtibat halinde olan kişilerin kendisine daha rahat ulaşabilmesi adına oldukça etkilidir. Ayrıca dağıtımı yapılacak olan kartvizitler sayesinde birçok kişi hiçbir şey yapmadan bu kartlar sayesinde daha fazla kitlenin kendilerini tanıyarak, iletişim bilgileri sayesinde rahatlıkla kendilerine ulaşmalarını sağlamaktadır.
Yolcu taşıma biletleri, adisyon, katalog, dersi, tahsilat makbuzu, gider pusulası, reçete ve sevk irsaliyesi gibi adını sayamadığımız fakat günlük hayat içerisinde fazlası ile kullanılmakta olan her bir ürün şişli matbaa tarafından hazırlanmaktadır. Üstün kaliteli işler yaparak müşterilerinden her daim olumlu tepkiler almakta olan matbaa, aynı zamanda birbirinden şık tasarımlara sahip düğün ve nişan davetiyeleri de hazırlamaktadır. Çoğu kez çiftlerin kendi belirlemiş oldukları tasarımları davetiyeler üzerine uygulamakta olan matbaa, bunun yanı sıra kendisi de oldukça beğeni toplayan tasarımlarda davetiyeler hazırlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Sahip olduğu kalitelere oranla fiyatlarını oldukça uygun tutmakta olan matbaa müşterilerinin bütçelerini zora koşmadan kaliteyi uygun fiyatlara almanın keyfini yaşamalarını sağlamaktadır.
Baskılarda kullanacakları resimlerin çekimini de gerçekleştirmekte olan, şişli matbaa özellikle reklam ve promosyon amaçlı kullanılacak olan ürünlerin daha albenili olması adına elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Müşterilerinin fikirlerine önem veren matbaa onlarla fikir alış verişi yaparak, yeni fikirlerle daha özel tasarımlara sahip baskılar yapmaktadırlar. Sizleri simgeleyecek olan ve bunun yanı sıra yaptığınız işleri simgeleyecek olan broşür, kartvizit, el ilanı gibi ürünleri yaptıracağınız matbaayı seçerken kalitenize yakışır ürünler yapan uzman kişiler olmasına özen göstermelisiniz. Sadece uygun fiyatlara sahip olduğu için yanlış tercih yapacağınız matbaalardan çıkacak olan ürünlerin renkleri, tasarımları ve kullanılan kalitesiz malzemeler yüzünden tüm parçaların çok çabuk deforme olmasına ve yapılacak reklamların amaçlarına ulaşamadan son bulmalarına neden olacaklardır.

Mecidiyeköy Şehit Er Cihan Namlı Cad . No: 32D
Şişli - Mecidiyeköy / İSTANBUL
Tel . :0 212 212 24 26
Fax.: 0 212 212 24 30

Matbaa Baskı Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Etiler, Maslak

Şişli, Mecidiyeköy ve Levent, Etiler, Maslak, Beyoğlu, Sarıyer gibi iş hayatının hızlı ilerlediği bölgelerde hizmet vermekteyiz. İş hayatıyla iç içe bir kurum olmamızdan dolayı müşterilerin ihtiyaçlarını biliyoruz. İhtiyacınız olan bütün baskı ürünlerini sizlere birinci kalitede sunuyoruz.
Yaptırmak istediğiniz baskıyı belirledikten sonra, basılacak ürünleri dijital olarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Bir Usb Flash bellek yada mail adresimize mail atarak basılmasını istediğiniz şeyleri bize ulaştırabilirsiniz. Kullanılacak kaliteli malzemelerle, baskılarınız oldukça canlı ve kaliteli görünecektir. İhtiyacınız doğrultusunda size doğru yönlendirmeler yaparak, baskı ürünlerinde nokta atışı yapmanıza yardımcı olmak ilk prensibimizdir. Kaliteli baskı için, doğru firmaları tercih etmeniz çok önemli. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için kurumsal bir firmayla çalışmanızda fayda var.
Mecidiyeköy başta olmak üzere Şişli ilçesindeki bütün mahallelere matbaa hizmeti vermekteyiz.

Matbaanın tarihte ilk defa kullanımlarından bu yana teknik olarak çok farklı çeşitler kullanılmıştır. Günümüzde ise Şişli matbaa hizmetleri dijital tasarım ve ideal baskı çeşitleri ile çok daha kalite ve ekonomik olmaktadır. Modern tasarımların yanında hızlı ve kaliteli baskı seçenekleri de sunulmaktadır. Matbaa hizmetleri başlığı altında çok fazla kategori bulunmaktadır. Bunlardan ilki kurumsal kimlik ürünleri olmaktadır. Faturalar, resmi evraklar, antetli kağıtlar ve zarflar, kartvizitler, broşürler, el ilanları, davetiyeler, kataloglar gibi pek çok ürünü bul başlık altında inceleyebilirsiniz. Firmanın kurumsal kimliğini oluşturan bu ürünler her firmanın kullanması gereken ürünler olmaktadır. Bu alanda pek çok ürün yeri geldiğinde kendi başına reklam çalışmaları yapmaya devam ederler.

19 Mayıs Mahallesi Ayazağa Mahallesi * Bozkurt Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Mahallesi Esentepe Mahallesi Eskişehir Mahallesi Feriköy Mahallesi * Fulya Mahallesi * Gülbahar Mahallesi Halaskargazi Mahallesi Halide Edip Adıvar Mahallesi Halil Rıfat Paşa Mahallesi Harbiye Mahallesi * Huzur Mahallesi İnönü Mahallesi İzzetpaşa Mahallesi Kaptanpaşa Mahallesi Kuştepe Mahallesi Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Maslak Mahallesi Mecidiyeköy Mahallesi , Şişli Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi Paşa Mahallesi Teşvikiye Mahallesi * Yayla Mahallesi.

Şişli Matbaa - Mecidiyeköy matbaa