Bant

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrak Fiyatı
300 TL

Ekonomik kırlangıç bayrak fiyat listelerini açıklama kısmında bulabilirsiniz.

  • NOT: En az sipariş 4 adettir.
  • Ebat: 50x100 cm
  • Kumaş: 160 gr Saten Kumaş
  • Adetli siparişleriniz için özel fiyat.

Üretim Süresi

• 2-3 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Dijital Baskı Yöntemi ile üretilenkırlangıç bayraklar, fuar organizayonlarında, seminerlerde, konferanslarda ve benzeri etkinliklerde kullanılabilir.

Kırlangıç bayraklar kumaş veya branda üzerine baskı yapılarak imal edilir.

Kullanılan ebatlar genellikle 50X100 CM, 50X150 CM, 50X200 CM, 70X150 CM, 70X200 CM, 100X250 CM, 100X300 CM dir. ancak isteğe bağlı olarak özel ebatlarda imalat yapılır.
Kırlangıç Bayraklar konferanslar, seminerler, paneller, açılışlar ve toplantılarda kullanılır.
Saten kumaş veya Avrupa branda malzemeden üretilir.

Kırlangıç Bayrak Hakkında Bilgi

Tanıtım ve reklam ürünlerinde, oldukça fazla seçenek mevcut. Üzerine baskı yapılabilen her ürün tanırım ve reklam ürünü olarak kullanılabiliyor. Kırlangıç bayrak da bu ürünler arasında ön plana çıkıyor. Bayrak denilince sadece ülke bayrakları akla gelebilir. Ancak bayraklar, reklam ve tanıtım işlerinde sıkça kullanılan ürünler. Kırlangıç bayrak, alt tarafı üçgen biçiminde kesilmiş, istenilen ebatlarda elde edilebilen ürünler olarak gözümüze çarpıyor. Kırlangıç bayrakları genellikle dış mekan reklam aracı olarak kullanıyoruz. Tanıtımını yaptığınız ürün veya hizmet için, üzerine kaliteli baskı yapılarak çeşitli ebatlarda kırlangıç bayrak kullanabilirsiniz. Bu ürünler özellikle açılış ve tören gibi etkinliklerde sıkça tercih ediliyor.

Baskı teknolojilerinin gelişmesi, bu tür ürünlerin üzerine baskı yapma işlemlerinin de hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Kurumsal bir firmanın bu bayraklar üzerine logosunu bastırması ve bu şekilde bir tanıtıma gitmesi firmanın tanıtım işlemlerini tamamlayıcı bir etken olarak karşımıza çıkıyor. İstediğiniz ebatlarda kullanabileceğiniz kırlangıç bayrakların üzerine birinci sınıf baskı yapılmaktadır. Yağmur, kar gibi doğa olaylarından olabildiğince az etkilenmesi için kırlangıç bayraklarda dış mekan baskı işlemleri uygulanmaktadır. Bu sayede elde edilen kırlangıç bayrakları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bir firmanın kendini ifade edebilmesi için gerekli olan şeylerin başında logo gelmektedir. Bu kurumsal logonun bayrak ve flamalar üzerine basılarak çeşitli yerlerde kullanılması firmanın tanınırlığı açısından olumlu etkiler yaratmaktadır.

Kırlangıç bayraklar kurumsal firmaların yanı sıra, siyasi parti ve dernekler tarafından da tercih edilmektedir. Bu tür siyasi ve sosyal yardımlaşma dernekleri için, kırlangıç bayraklar olumlu etki sağlayan ürünlerdir. Her ebatta kullanılabilen kırlangıç bayrakları tercih ederken öncelikle kullanım alanını göz önünde bulundurmanızda fayda var. Ne boyutta bir kırlangıç bayrak kullanılacağını belirlerken de kullanım alanının yüksekliği, genişliği gibi boy bilgilerini göz önünde bulundurun.

Şişli Mecidiyeköy'de bulunan firmamız, beşiktaş, beyoğlu, sarıyer, kağıthane ve maslak gibi ticaretin yoğun olduğu bölgedeki firmalar için kargo teslimatını beklemeden elden teslim avantajı sağlamaktadır.

Kırlangıç Bayrak Fiyat Listesi

EBAT MİKTAR FİYAT
50x100 cm 4 Adet 1000 TL
50x150 cm 4 Adet 1400 TL
50x200 cm 4 Adet 1600 TL
75x150 cm 2 Adet 1600 TL
75x200 cm 2 Adet 1400 TL

* Fiyatlarımıza KDV ve kargo ücreti dahil değildir.
* Dijital Baskıdan kaynaklanan nedenlerden dolayı renk tonlarında %1 ile %5 arasında ton farkı olabilir.