Bant

Kurumsal Matbaa Ürünleri

Kartvizit Baskı

Kartvizit Baskı

Kurumsal ve kişisel kartvizit ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Kartvizit fiyatları kağıt cinsi, boyutu, rengine göre değişkenlik gösterebilir.

Broşür Baskı

Broşür Baskı

Broşür en yaygın kullanılan tanıtım ürünüdür. A3, A4 ve A5 broşürleri katlamalı ve katlamasız olarak firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt şirketlerin resmi yazışmalarında kullandığı kurumsal logo ve firma kurumsal kimliğinin basılı olduğu bir üründür

Cepli Dosya Baskı

Cepli Dosya

Şirketler ürün kataloglarını, bülten ve broşürlerini, teklif dosyalarını ve resmi yazışmalarını sunmak için cepli dosya kullanırlar.

Poster Baskı

Poster Baskı

Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Diplomat Zarf Baskı

Diplomat ve Torba Zarf

Diplomat ve buklet zarf kurumsal firmaların fatura ve evrak gönderileri için kullandığı logo ve iletişim bilgileri basılı olan bir üründür.

Etiket Sticker Baskı

Etiket Baskı

Standart etiket, karton etiket ve rulo etiket siparişleriniz istediğiniz ebatlarda ve adette uygun fiyata ve zamanında hazırlanır.

Katalog Baskı

Katalog Baskı

Katalog baskı ve tasarımlarınız sayfa sayısı ve ebada göre ofset matbaa veya dijital baskı tekniği ile titizlikle hazırlanır.

Roll Up Banner

Bloknot Baskı

Bloknot baskının, tutkallı, spiralli, perforajlı ve taç kapaklı olarak 4 çeşidi vardır. Bloknot fiyatları baskı ebadı ve adete göre değişir.

Not Defteri Baskı

Not Defteri Baskı

Not Defteri, tutkallı ve spiralli A5 ve A4 ebatlarında üretilir. Not Defteri fiyatları baskı ebadı ve adete göre değişir.

Karton Çanta Baskı

Karton Çanta Baskı

Müşterinin isteği doğrultusunda önceden hazrılanan tasarımlar için matbaa baskı tekniği ile karton çanta baskı imalatı yapıyoruz.

Küp Bloknot Baskı

Küp Bloknot Baskı

Küp Bloknot şirketlerin promosyon olarak pratik not almak için kullandığı masaüstü reklam ürünlerinin başında gelir.

Etiket Sticker Baskı

Etiket Baskı

Standart etiket, ürün etiketi ve rulo etiket siparişleriniz istediğiniz ebatlarda ve adette uygun fiyata ve zamanında hazırlanır.

Üçgen Masa Takvimi Baskı

Masa Takvimi Baskı

Masa takvimlerinin, spiralli, üçgen ve mukavva taşıyıcı olarak farklı modelleri vardır. Fiyatlar model ve sipariş adedine göre çıkartılır.

Bez Çanta Baskı

Bez Çanta Baskı

Bez çantaların ham bez çanta ve tela bez çanta olarak iki farklı çeşidi vardır. Üzerine firma kurumsalı basılarak üretim yapılır.

Davetiye Baskı

Davetiye Baskı

Özel Organizasyon davetiyeleri, vip davetiyeler ve özel gün davetiyeleri baskı siparişleriniz için doğru adrestesiniz.

Avrasya Reklam olarak 10 yılı aşkın süredir kurumsal Şirketler için matbaa ve kurumsal kimlik baskı hizmeti vermekteyiz.

Matbaa Hizmetlerimiz

 • Katalog Baskı
 • Broşür Baskı
 • Kartvizit Baskı
 • Fatura Baskı
 • İrsaliye Baskı
 • Tahsilat Makbuzu Baskı
 • El İlanı
 • Broşür Baskı
 • Poster - Afiş Baskı
 • Davetiye
 • Düğün Davetiyesi
 • Cepli Dosya
 • Bloknot
 • Klasör
 • Ajanda
 • Not Defteri
 • Etiket
 • İnsert Baskı
 • Zarf
 • Diplomat Zarf
 • Dergi
 • Matbaa Baskı Hakkında Genel Bilgi

  Ofset baskı, kalıp kullanılarak baskı yapılan bir baskı türüdür. Günümüzde dijital baskı dışında kullanılan bir başka basım türüdür. Ofset baskıda basılması istenilen imgeler için kalıplar kullanılır. Oluşturulan bu kalıplar, mürekkebi üzerinde tutar ve bu kalıp kağıda basılarak baskı işlemi gerçekleştirilir. Matbaa teknolojileri arasında en yeni baskı türüdür. Büyük basım işlerinde tercih edilmektedir. Her çıktı için farklı kalıp hazırlandığı için zahmetli bir baskı tekniğidir. Ancak günümüzde hala geçerliliğini sürdürmektedir. Büyük basım işlerinde tercih edilmesinde fayda vardır. Az kopya elde edilecek çıktılar için çok maliyetli olacağı için bu tür işlerde tercih edilmez. Çok fazla kopyası çıkarılacak olan kitap, gazete, takvim ve diğer ürünlerin basılmasında tercih edilir.
  Ofset baskı ince işçilik gerektiren bir baskı türüdür. Bu yüzden işinde uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Binlerce lira ödeyerek bastıracağınız kitap, dergi ve diğer yayınların bir kalıp hatası yüzünden çöpe gitme riski vardır. Bu gibi risklerle karşılaşmamak için ofset baskı işlerinizi mutlaka uzman matbaacılara yaptırmanız gereklidir.
  Günümüz teknolojilerinde ofset baskı sistemleri birkaç farklı makinadan oluşmaktadır. Baskı yapılacak kalıbın hazırlanması için bir makine görev alır. Bu makinaların hepsi bir bilgisayara bağlıdır ve bilgisayar aracılığıyla yönetilmektedir. Kalıbı hazırlanan baskı imgeleri baskıya alınarak hızlı bir baskı işlemi sağlanır. Günümüzde kullanılan ofset baskı makinaları 8 renge kadar desteklemektedir. Baskı yapılmaya başlandığı anda, bilgisayar anlık okumalar yaparak, baskı sırasında meydana gelebilecek renk hatalarını ve diğer baskı hatalarını kontrol altında tutar. Herhangi bir hatayla karşılaşılması durumunda ise makine baskıyı durdurarak operatöre bilgi verir. Bu sayede baskı olabildiğince hatasız bir şekilde devam eder.
  Ofset baskı işlerinizde işinde deneyimli firmaları tercih edin. Bu size hem kalite hem de zaman açısından bir çok avantaj sağlayacaktır.

  İş hayatında ve gündelik hayatta birçok nedenden dolayı baskıya ihtiyaç duyarız. Her hangi bir dijital ortamın kağıda basılması gerekebilir. Bilgisayarınızda bulunan bir pdf, fotoğraf ya da bir projenin basılması gerekir. Bunların dışında kartvizit,fatura, antetli, katalog, insert, broşür, el ilanı, davetiye, poster gibi baskı ihtiyaçlarınızda olabilir. Yani aklınıza gelebilecek her alanda baskı yaptırma ihtiyacına gireriz. Günümüzde matbaa baskı çözümleri çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Eskiden günler süren baskılar, günümüz teknolojileri ile dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir. Matbaa baskıda kullanılan kağıt ve mürekkep en büyük faktörü oluşturmaktadır. Bu ürünlerin kalitesi, elde edilecek baskının kalitesini de doğrudan etkilemektedir. Şişli, Mecidiyeköy, Levent, beşiktaş, beyoğlu, sarıyer ve maslak bölgesine hızlı elden teslimat imkanı sunmaktadır.kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
  Günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan her türlü baskı işlemlerinizi firmamızda hızlı ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kullanılan son teknoloji baskı sistemleri ile kısa sürede kaliteli sonuçlar elde ediyoruz. Reklam ürünleri, posterler, bayrak ve flamalar, roll up bannerlar, renkli fotokopi, plastik kart, folyo ve branda baskı, roll up banner gibi geniş ürün yelpazemizle, ihtiyacınız olan her türlü baskı işlerini güvenle yapıp teslim ediyoruz.

  Kurumsal Matbaa