Bant

Billboard Baskı

Billboard Baskı Fiyat
Lütfen Fiyat İsteyiniz

Billboard Baskı fiyatları

  • Ebat: 350x200 cm
  • Baskı: CMYK Dijital Baskı
  • Kağıt: 115 gr Blueback

Üretim Süresi

• 1-2 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Şehir merkezlerinde reklam amaçlı olarak karşımıza çıkan billboardlar günümüzde etkili iletişim ve modern bir reklam aracıdır. Geniş bir kitleyi etkisi altına alan billboard afişleri ebatları ile de dikkat çekici özellikte ürünlerdir. İlan panosu olarak bilinen billboard özellikle şehir merkezlerinde en çok tercih edilen reklam türleri arasındadır. Billboard baskı için tercih edeceğiniz yerler istediğiniz boyutta ve özelliklerde ürünleri en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Billboard baskılar trafik ve yayanın yoğun olduğu alanlarda dikkat çekici özelliği ile son derece önemli bir yere sahiptir. Büyük kurumsal firmalar ya da herhangi bir iş yapan kişiler tarafından tercih edilen billboardların üzerinde kısaca iletişim bilgileri ve ne iş yaptığı hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde reklam araçlarında büyük değişimlerin yer aldığı araçlar arasında billboardlar ışıklı sistemleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Homojen olarak yaygın bir kullanım alanına sahip olan billboardlar reklamın yüksek düzeyde 24 saat görünürlüğünü sağlayarak tanıtım mesajını en şekilde verir. Billboard baskı dijital ya da ofset olarak istediğiniz özellikle bulabileceğiniz kâğıt malzemeden üretilerek yırtılmaya, rutubete ve ışığa karşı dayanıklı araçlardır. İstediğiniz teknik özellikler ve malzemeler ile üretimi yapılacak olan billboardların baskı adetleri de istekleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Şehre belli aralıklarla yerleştirilen billboardlar yayalara ve sürücülere etkili bir şekilde reklam ya da tanıtım gibi özelliklerle kampanya mesajını vererek hızlı bir şekilde geniş kitlelere hitap etmektedir.

Dijital baskı birbirinden farklı olarak birçok tekniğin kullanımı ile çeşitli materyal seçeneklerinin üzerine uygulanan baskı türüdür. Billboard baskı içinde uygun bir kullanım alanı oluşturan dijital baskılar dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli olarak tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Billboard afişler için tercih edeceğiniz matbaa boyaları özel olarak üretimi yapılmış olması gereken ürünlerdir. Açıkhava reklamcılığı için tercih edilen ürünlerin kalitesi diğer reklam araçlarına göre daha büyük önem taşımaktadır. Billboard afişlerin basımı da 4 parça olarak gerçekleştirilerek görsel açıdan herhangi bir kayıp olmaması için ölçülerine de dikkat edilmelidir. Reklam ya da tanıtım amaçlı olarak tercih edeceğiniz billboardlar dijital baskı teknikleri ve özel malzemelerden oluşmaktadır.

Billboard baskı ölçülerinde standard olarak 350x200 cm kullanılmaktadır. ancak özel alanlar için özel ebatlarda kullanılabilir. Billboardlar 4 parça halinde veya tek parça olarkta basılılabilirler. Billboard baskı fiyatları adete göre değişmektedir. Yüksek adetlerde birim fiyat düşerken adet azaldıkça fiyat yükselir. 120 gr kağıda basılırlar.

İlginizi Çekebilecek Benzer Ürünler

Branda Baskı

Örümcek Stand

Örümcek Standar kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen fuar standlardan biridir.

Roll Up Banner

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir.