Bant

Örümcek Stand

Örümcek Stand Oval 2 Panel

Örümcek Stand Oval 2 Panel

Fiyat: 10000 TL+KDV (Baskı ve mekanizma dahil)

Örümcek Stand Oval 3 Panel

Örümcek Stand Oval 3 Panel

Fiyat: 12000 TL+KDV (Baskı dahil)

Örümcek Stand 4 Panel

Örümcek Stand Oval 4 Panel

Fiyat: 14000 TL+KDV (Baskı dahil)

Örümcek Stand Düz 2 Panel

Örümcek Stand Düz 2 Panel

Fiyat: 10000 TL+KDV (Baskı dahil)

Örümcek Stand Düz 3 Panel

Örümcek Stand Düz 3 Panel

Fiyat: 12000 TL+KDV (Baskı dahil)

Örümcek Stand Düz 4 Panel

Örümcek Stand Düz 4 Panel

Fiyat: 14000 TL+KDV (Baskı dahil)

Örümcek Stand ismini örümcek ağına benzeyen mekanizmasından almaktadır. Örümcek kısmı aliminyum profillerden üretilerek kurulmaktadır. Bağlantı için kullanılan aparatlar plastik malzemeden üretilir. Kurulum kolaylığı , taşınabilir olması ve şık görünümü tercih edilmesinde en önemli etkenlerdir. Standları herhangi bir uzman veya teknik bilgiye sahip olmaksızın rahatça kurabilirsiniz. Örümcek Stand ve Roll Up lar Fuarlarda, AVM lerde, konferanslarda, outdoor tanıtımlarında, mağaza önlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Örümcek Stand Özellikleri

Standart Özellikler: Örümcek mekanizma, Softcase Çanta ve ayaklar
2 Panel Oval Örümcek Stand - Görünür alan ölçüsü: 200x230 cm - Dijital Baskı Ölçüsü: 274x230 cm
3 Panel Oval Örümcek Stand - Görünür alan ölçüsü: 270x230 cm - Dijital Baskı Ölçüsü: 344x230 cm
4 Panel Oval Örümcek Stand - Görünür alan ölçüsü: 340x230 cm - Dijital Baskı Ölçüsü: 414x230 cm
5 Panel Oval Örümcek Stand - Görünür alan ölçüsü: 410x230 cm - Dijital Baskı Ölçüsü: 484x230 cm
Hardcase çanta Standarttır.

Örümcek Stand Hakkında

Günümüzde reklam ve tanıtım için geliştirilen teknikler bir hayli artmıştır. Orta ölçekli işletmeler veya küçük ölçekli işletmeler kendilerini daha rahat ve daha ucuz olan tanıtım tekniklerine yönelmişlerdir. Bu da genel olarak internet üzerinden yapılan reklam ve tanıtımlar üzerinde yoğunlaşmıştır. Bu uygulamanın fiyatı bakımından en çok tercih edilenler arasında gösterilebilir. Ancak herhangi bir fuar alanında internet üzerinden yararlanarak insanlara kendinizi ne kadar iyi tanıtabilirsiniz ya da dev ekranlarda ne kadar ilgi çekici olur bu da tartışılır. Bunun yerine fuar alanlarında hem dikkat çekmesi açısından hem de üzerindeki görselliklerle beraber reklamınızı yapma açısından geliştirilmiş örümcek standları kullanabilirsiniz.
Örümcek stand, portatif, taşınabilir ve görsellik bakımından da zengindir. Sert plastikten üretilmiş olup alüminyum profillerden birbirine bağlantılı aparatlar kullanılmıştır. Tek kullanımlık olmamakla beraber, katılacağınız diğer etkinliklerde, fuarlarda üzerine farklı baskılar yaptırarak kullanabilirsiniz. Son teknoloji olan makinelerde basımı gerçekleştirilen ürünlerin göz alıcı olmasına ve dikkat çekmesi için dikkatli bir çalışma isteyen iştir. Örümcek stand nereden geliyor diye aklınıza takılabilir. Örümcek ağına benzeyen profillerden meydana geldiği için ismi de bu şeklide kalmıştır. Bu baskı türü istenilen şekillerde ve istenilen boyutlarda basımı yapılmaktadır. Bu standlar tercih isteğinize bağlı olarak isterseniz baskılı isterseniz baskısız çeşitlerden birini tercih edebilirsiniz. Fakat baskısız bir standın hiçbir özelliği yoktur. Çünkü gösterişi ve tanıtımı yapan standın üzerine yapılmış baskı ve montajdır. Örümcek standın kurulumu için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç yoktur. Kurulumu kolay olan ve herhangi bir alet kullanmadan birbirine geçmeli olan profilleri birbirine geçirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
Film tanıtımlarında, fuar alanlarında, çok çeşitli etkinlerde sıklıkla karşılaştığınız Örümcek stand günümüzde kullanılabilirliği ve tercih edilebilirliği artmaktadır. Bu standı gördüğünüz alanlarda o firmanın hangi alanlar üzerinde çalıştığı hangi bilgiyi vermeye çalıştığı ve kendini ne kadar tanıtabildiği hakkında bilgi almanızı sağlar. Kullanım açısından kolay ve fiyatı bakımından da ekonomik olan bu stand büyük ya da küçük ölçekli işletmelerin ya da şahısların kolaylıkla tercih edebileceği bir üründür.
iskeleti aliminyumdan olşan örümcek standlar mıknatıslı panellere folyo baskı uygulanarak sergilenirler.