Bant

Tabela Modelleri

Tabela Fiyatları
Lütfen Fiyat İsteyiniz

Tabela fiyatları modele ve ölçüye göre değişkenlik gösterir.

  • Pleksi Tabela
  • Paslanmaz Kutu Harf
  • Vinil Germe Tabela
  • Strafor Harf Kesim
  • Köpük harf Kesim
  • Yönlendirme Tabela

Üretim Süresi

• 4 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Card image cap

Branda Baskı

Branda veya vinil dış mekan alanlarda en sık kullanılan üründür. Dış cephe giydirmede, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Folyo Baskı

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olup, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır.

Card image cap

Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Card image cap

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir. Farklı ebatları vardır.

Tabela Modelleri Hakkında

Tabela denince aklımıza üzerine yazı yazılabilen minecraft bloklar gelir. Ticaretinizin ve dolayısıyla ticarethanenizin en önemli yansıması ve reklam aracı olan tabelanız uzman bakış açısıyla ve profesyonelce yapıldığında etkisi hayal edebileceğinizden daha fazla olmaktadır. Tabela üretimi konusunda en önemli unsur malzemenin kalitesi, işi yapan firmanın deneyimi ve elemanlarının tecrübesidir ve bu hususlar ne kadar iyi olursa tabela üretim aşamasında kaliteli bir işin ortaya çıkarılması oranı o kadar yüksek olur.  Bu sebepten dolayı tabela işini yaptıracağınız firmayı çok iyi incelemeli ve tabelanızı bu şartları taşıyan firmalara yaptırmalısınız.
Tabelalar kullanım alanlarına ve isteğe bağlı olarak frklılık gösterebilirler. Ancak temel olarak Işıklı tabelalar, Işıksız tabelalar, Elektronik tabelalar, Totem tabelalar, Neon tabelalar, Yol tabelaları gibi kategorilere ayrılırlar.
     Günümüzde tabela imalatı esnasında yararlanılan birçok malzeme ve ürün bulunmaktadır. Ahşap, metal, alüminyum, polikarbon, pleksiglas, profil gibi malzemeler tek başlarına kullanılabildiği gibi alüminyum levha ile pleksiglas malzemeyi aynı anda kullanarak değişik tabela modelleri ortaya çıkarılabilmektedir. Üretilen bu tabelaların büyük bir çoğunluğu dış mekânlar da kullanılmakta olup maruz kalacakları doğal etkenlerden dolayı da kaliteli malzemelerden üretilmeleri gerekmektedir. Bu sebepten dolayı dış mekânlarda kullanılmak üzere imal edilen reklam tabelaları kesinlikle, dayanıklı ve kaliteli olmak zorundadır.
     Bütün bunların yanında mekana tabela montajı da çok önemlidir ve bu aşamada birçok problemle karşılaşılabilmektedir. Bu problemleri yaşamamak için ise çalışacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir ve işinde profesyonel olan tecrübeli elemanların çalıştığı firmalara tabelanızı yaptırmanız reklam tabelanızın ve montajının kalitesini arttırır.
     Tabela, bir şirketin, firmanın etiketidir, kimliğidir.  Tabela ne kadar güzel, ilgi çekici ve kaliteli yapılırsa ve en uygun yere monte edilirse o kadar etkili olur ve firmanızın kalitesini arttırır, müşteri çeker. Bunun sonucunda da satışlarınız artar ve kazancınızın çoğalır.
     Yıllar önce tabelacılık işi bir yetenek, maharet gerektirirdi, sanat işiydi. Fırça tutmasını bileceksiniz, hafızanızda birçok harf şekli ve karakteri olacak, uzun yıllar bu işin tozunu yutmanız gerekecek. Daha sonra da bütün bu bildiklerinizi ve deneyimlerinizi önünüzde bulunan zemin üzerine boya kullanarak uygulamak gerekmekteydi. Yani tabelacılık bir nevi el sanatı sayılırdı.
     Genel olarak bilinen ve çok sık olarak kullanılan tabela çeşitleri ise şunlardır; Işıklı, ışıksız, neon, totem, yol ve elektronik tabelalar.