Bant

Sıvama Kartvizit


Sıvama Kartvizit Laklı
900 TL

Kurumsal ve kişisel sıvama kartvizit ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Kartvizit fiyatları kağıt cinsi, boyutu, baskı rengine göre değişkenlik gösterebilir.

  • Ebat: 83x52 mm
  • Kağıt: 700 gr Mat Kuşe Kağıt
  • Baskı Rengi: CMYK
  • Selefon: Mat Selefon
  • Uygulama: LAK
  • Kesim: Özel Kesim

Üretim Süresi

• 4 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Sıvama Kartvizit Baskı

Azimli girişimciler iş dünyasında yeni yeni çıktıkları basamaklarda fazla tanınmadıkları için bazı durumlarda farklı zorluklarla karşılaşabilirler. Ama azim ve sabırla zaman için kaliteli işleri ile aranan firmalar arasına girmeyi başarabilirler. Kartvizit ise ulaştığınız, ulaşamadığınız her yerde sizi tanıtacak çok önemli bir yardımcı olabilecektir. Kartvizit baskı hizmetlerimizde uygun fiyat kaliteli baskı ile sizin ve işinizin profilini en iyi yansıtacak ürünler oluşturmaktayız. Kartvizit baskı hizmetlerimizle ihtiyacınıza en uygun tasarım oluşturulur ve sizi en iyi anlatan kartvizit oluşturulur.
            Bütün hizmetlerimizde memnuniyet odaklı çalışmalar gerçekleştirmekte ve kaliteyi hazırladığımız ürünlerle sizlere ulaştırmaktayız. Genel olarak baktığımızda temsil ettiğiniz firmayı ve sizi her mekânda temsil eden bu kartlar, piyasa da dolaştıkça isminiz sizden önce farklı yerlere ulaşacak ve firma adresinin, telefon bilgilerinin de bulunması ile gidemediğiniz her yerde ulaşılabilir olacaksınız. Ön yüzünde firmanızın logosu ve ismi bulunan bu kartların arka yüzünde firma temsilcisinin unvanı, telefonu, mail adresi, adresi gibi pek çok bilgi de bulunmaktadır. Kartvizit baskılarımız 350 gr mat kuşe üzerine yapılmakta, görsel olarak tarzınızı en iyi yansıtabilecek renkler seçilmektedir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ortak seçimleri göz önüne alınarak en mükemmeli oluşturmak için büyük gayret sarf etmekteyiz.
            Kartvizit baskıların iş dünyasında sizi temsil eden bir kimlik olduğu düşünülecek olursa, işlevi itibari ile firmanızın her yerde tanınmasına vesile olabilecek bu kartlar sayesinde her arayanın ulaşabildiği bir firma temsilcisi olacak, bu sayede hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Renk bir kartvizitin benzerleri arasından sıyrılmasını sağlayan en önemli etmenlerden biridir. Yazının okunmasını zorlamayacak, logonuzu ön planda tutacak renkler kullanılmalı, hatta bu renkler aynı zamanda firmanızı yansıtan tarzda kullanılmalıdır. Bu ve benzeri özellikleri profesyonel şekilde kullanarak sizi temsil ettiği her yerde fark edilir kılacak kartvizitler hazırlayarak memnuniyetinizi kazanmak yaptığımızın işin doğal sonuçları arasında yer almaktadır. Kartvizit sayısının çokluğu da her zaman siz avantaj oluşturacaktır. Sizin bir kişiye verdiğiniz 5 kart siz gitmeseniz de 5 kişiye daha firmanızı ulaştırmış olacaktır. İhtiyaç olursa denilerek alınan bu kartvizitler daha sonra size çok sayıda iş olarak geri dönebilecektir. Bu açıdan firmanızı farklı yerlerde temsil edecek kartvizitlerin kaliteli baskıları size her alanda başarı olarak geri dönecektir.

Firmamız 2008 yılından beri Şişli ilçesi Mecidiyeköy mahallesinde kaliteli ve uygun fiyata Matbaa baskı ve dijital baskı hizmeti vermektedir. hizmeti vermektedir.

Matbaa Hizmetlerimiz

Katalog Baskı - Diplomat Zarf - Broşür Baskı - Kartvizit Baskı - Cepli Dosya - Etiket - Fatura Baskı - İrsaliye Baskı - Tahsilat Makbuzu Baskı - El İlanı - Poster - Afiş Baskı - Davetiye - Bloknot