Bant

Pleksi Broşürlük

Pleksi Broşürlük Fiyatları
50 TL
A5 50 TL
A4 80 TL
A4 Föylük 50 TL
  • En Az Sipariş 2 Adet
  • Fiyatlara Baskı Dahil Değildir
  • Fiyatlara KDV Dahil Değildir

Üretim Süresi

1-3 İş Günü

HIZLI TESLİMAT

Elden yada kargo ile teslimat

3 GÜN İÇİNDE İADE

Üründen Kaynaklı problemlerde 3 gün içinde iade edebilirsiniz.

Pleksi Broşürlükler

Pleksi Broşürlükler

Pleksi Broşürlükler A4 ve A5 boyutlarında, tekli ve çoklu olarak hazırlanabilir. Masaüstü yada ayaklı seçenekleri mevcuttur.

Roll Up Banner

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir.

X Banner Baskı

X-Banner

X Banner Satandlar, AVM, Fuar, kongre, seminer, mağaza vitrinleri gibi alanlarda kurulum ve taşıma kolaylığından tercih edilmektedir.

Backdrop Sahne Arkası

Backdrop Sahne Arkası

Avrasya Reklam backdrop sahne, vinil-branda germe sahne, podyum, toplantı sahne tasarım, üretim ve uygulama hizmeti vermektedir

Display Pleksi Broşürlük Sistemleri

Firmamız 2008 yılından bu yana kaliteli ürün uygun fiyat anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İçmekan ve dış mekan alanlarda kullanılan reklam ürünleri ve stand sistemleri hizmetlermiz içinde önemli bir yer tutmaktadır.

Fuar, kongre, seminer, mağaza vitrinleri gibi alanlarda kurulum ve taşıma kolaylığından dolayı Örümcek Stand, Roll Up Banner, X banner, Quick Banner, Broşürlük, Alüminyum Çerçeve, Tanıtım Standı, Bacdrop sahnbe arkası standı ve Örümcek Masa gibi display ürünler tercih edilmektedir. Kaliteli ve ekonomik display ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.