Bant

Personel Kimlik Kartı Baskı

Personel Kimlik Kartı Baskı
Lütfen Fiyat İsteyiniz

Personel kimlik kartları 760 micron pvc malzemeden , cmyk baskı yapılarak hazırlanır.

  • Ebat: 86 X 54 mm
  • Kalınlık: 760 - 800 mikron
  • Baskı: CMYK
  • Baskı Yönü: Tek Veya Çift Yönlü Baskı
  • Kesim: Köşeler Oval

Üretim Süresi

• 3 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Personel Kimlik Kartı Özelikleri

Ebat: 86 X 54 mm
Kalınlık: 760 - 800 mikron
Baskı:CMYK baskı
Baskı Yönü: 80gr 1. Hamur
Kapak Kağıt: Tek Veya Çift Yönlü Baskı

Plastik kart günümüzde başta kredi kartları olmak üzere, fatura kartı, yaka kartı, müşteri kartı, market kartı, personel kimlik kartı, otel kartları vb. kartlara verilen genel isimdir.Kısaca tüm kartların gövde üretimi plastik hammade ile gerçekleştirilir.

Adından da anlaşılacağı gibi plastik kartlar, düz beyaz plastik kartların üzerine baskı yapılmasıyla elde edilen kartlardır. Bu plastik kartlar çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Yaka kartı, fatura kartı, personel kartı ve kartvizit amacıyla kullanılabilmektedir. Plastik kartların tercih edilmesinin ilk nedeni hızlı çözümler sunmasıdır. Kullanım amacınızı belirlediğiniz plastik kartları hızlı bir şekilde elde edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Plastik kartların en çok tercih edilen kullanım amacı, yaka kartı olarak kullanılmasıdır. İş yerlerinde ya da hızlı bir şekilde kart verilmesi gereken yerlerde plastik yaka kartları tercih edilmektedir. Plastik yaka kartları genellikle toplantı, konferans ve tanıtımlarda gelen ziyaretçilere hızlı bir şekilde yaka kartı vermek amacıyla kullanılır. Bunun dışında iş yerlerinde, çalışanların kimlik bilgilerinin yakalarına asılması amacıyla da tercih edilmektedir. Plastik kart ihtiyacınızı belirlerken kullanım amacını göz önünde bulundurun. Kullanım amacına en uygun şekilde plastik kart bulabilirsiniz. Plastik kartlar farklı kullanım amaçları için çeşitli boyutlarda üretilebilmektedir. Düz beyaz bir renkte olan plastik kartların üzerine istenilen bilgiler plastik kart baskı makinası yardımıyla basılır. Bu işlem oldukça hızlı bir şekilde tamamlanır. Plastik kartların tercih edilmesinin amacı hızlı bir çözüm olmasından dolayı mümkün olduğunca hızlı bir işlem sonucu kartlar temin edilir. Plastik kart baskılarında kullanılan malzeme ve baskı türünün önemi büyüktür. Kalitesiz kartların kullanılması ve kullanılan baskı boyasının kalitesiz olması, plastik kartlardan istenilen verimin alınamamasına neden olur. Düşük kaliteli kartlarda boya kolayca silinebilmektedir. Onun dışında çok ince imal edilen kartlarda kırılma ve çatlamalar oluşabilmektedir.

Plastik Kart, Fatura Kartı Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Maslak, Beyoğlu, Sarıyer

Dijital baskı yapılarak elde edilen bir diğer ürün çeşidi ise fatura kartlarıdır. Fatura kartları, anında kart vermenin gerekli olduğu toplantı, söyleşi ya da konferans gibi yerlerde kullanılmaktadır. Fatura kartlarının üzerine katılımcının kişisel bilgileri basılmaktadır. Ya da kullanım alanına göre istenilen bilgiler yazılabilmektedir. Beyaz renkli pvc bir malzemeden üretilen kartları birçok farklı alanda kullanmanız mümkün. Fatura kartları, özel kart baskı makinalarında basılmaktadır. Kullanılan pvc kartlar önceden boş olarak temin edilir. Gelen siparişe göre üzerine gerekli baskı dijital olarak yapılır.
Fatura kartlarının çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Katılımcılara anlık kart ya da yaka kartı verilmesi gereken durumlarda hızlı ve pratik bir çözüm olarak ön plana çıkar. Alınan bilgiler doğrultusunda, fatura kartları hızlı bir şekilde baskıya alınır ve anında çıktı elde edilir. Fatura kartlarının baskısını yapan makinalar diğer baskı makinalarından farklıdır. Bu makinalar sadece fatura kartı elde etmek için tasarlandıklarından dolayı, elde edilen ürünlerde son derece kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır. İhtiyacınız olan ürün sayısını ve basılmasını istediğiniz bilgileri vermenizle birlikte baskı işlemine geçilir. Ürünler kısa sürede basılarak müşteriye teslim edilir.
Fatura kartlarının kaliteli olabilmesi için kullanılan malzemelerin kaliteli ürünler olması gereklidir. Özellikle baskı yapılacak pvc kartın, çabuk kırılmaması için kalınlığının ideal ölçülerde olması gereklidir. Bunun dışında üzerine yapılacak baskının çabuk silinmemesi içinde baskıda kullanılacak mürekkebin kaliteli olması şarttır. Aksi durumlarda yapılan baskı kısa sürede çıkacak ve istenilen sonucu vermeyecektir. Geniş kullanım alanına sahip bu fatura kartlarını istekleriniz doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Birkaç boyutta fatura kartı temin etmeniz mümkün. Boyut seçimi yaparken kullanım alanını göz önünde bulundurunuz.
Plastik kart teslim süresi ve fiyatı adete göre değişmektedir. Adet arttıkça birim fiyat düşmektedir. düşük adetlerde teslim süresi 1 gün iken yüksek adetlerde teslim süresi 3 günü bulmaktadır.

Matbaa Hizmetlerimiz

Katalog Baskı - Diplomat Zarf - Broşür Baskı - Kartvizit Baskı - Cepli Dosya - Etiket - Fatura Baskı - İrsaliye Baskı - Tahsilat Makbuzu Baskı - El İlanı - Poster - Afiş Baskı - Davetiye - Bloknot