Bant

Katalog Baskı

Katalog - Dergi Baskı
Lütfen Fiyat İsteyiniz

Katalog, dergi baskı fiyatları kağıt gramajı, sayfa sayısı, selefon gibi özelliklere deişkenlik gösterir.

  • Ebat: A4, A5 ve Özel Ebat
  • İç Kağıt: 130 ve 170 gr Kuşe
  • Kapak Kağıt: 350 gr Kuşe
  • Selefon: Mat yada Parlak Selefon
  • Baskı: CMYK

Üretim Süresi

• 3 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Kartvizit Baskı

Kartvizit Baskı

Kurumsal ve kişisel kartvizit ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Kartvizit fiyatları kağıt cinsi, boyutu, rengine göre değişkenlik gösterebilir.

Broşür Baskı

Broşür Baskı

Broşür en yaygın kullanılan tanıtım ürünüdür. A3, A4 ve A5 broşürleri katlamalı ve katlamasız olarak firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt şirketlerin resmi yazışmalarında kullandığı kurumsal logo ve firma kurumsal kimliğinin basılı olduğu bir üründür

tüm matbaa ürünlerimiz

Tüm Matbaa ürünlerimizi görmek için tıklayınız.

Cepli dosya, diplomat ve torba zarf, etiket baskı, bloknot, resmi evrak ve diger matbaa ürünlerimiz.

Katalog ve Dergi Baskı Özelikleri

Ebat: A4, A5 veya isteğe bağlı özel ebat kataloglar
İç Kağıt: 130 ve 170 gr Kuşe
kapak Kağıt: 250 gr ve 350 gr Mat Kuşe
Sayfa Sayısı: 8-16-32 sayfa gibi 4 ün katları olmalı
Baskı: CMYK baskı
Kesim:Düz Kesim

Katalog Baskı Hakkında Genel Bilgi

Günümüzde iş dünyası reklam giderleri olarak çok fazla pay ayırmaktadır. Bu yapılan yatırımın cirolarda sağladığı artış yapılan işin ne kadar doğru olduğunu göstermekte, üretilen ürünlerin kalitesi için verilen uğraş yanında pazarlanmasının doğru yapılmasının gerekliliği bu sayede ortaya çıkmaktadır. Baskı hizmetlerimiz arasında bulunan katalog baskı ise reklam alanında çok büyük bir öneme sahiptir. Ürünlerin özellikleri, resimlerinin bulunduğu bu ürünle ürünlerinizi pazarlama noktasında mağazaya müşteri beklemenize ya da ürünleri insanlara tanıtmak için bütün ürünlerle insanların ayağınıza gitmenize gerek kalmamaktadır. Hazırlayacağınız katalog sayesinde ürünleriniz geniş bir kitleye ulaşabilecek, iyi bir satış grafiği oluşturmak için çok önemli bir ön adım olabilecektir.
Katalog baskı ürünlerimizde kaliteli işler için bütün özellikleri titizlikle bir araya getiren firmamız, yapacağınız reklam çalışmasının mimarı olacak başarınızın mutlu gururu, emeğimizin en büyük karşılığı olacaktır. Kataloğunuzun grafik tasarımını sizinle birlikte şekillendiriyoruz. Oluşturan örnek çalışma onayınızı aldıktan sonra ise baskıya ulaşarak hedef kitleniz için çok hızlı bir şekilde çoğaltılabilmektedir. Grafik tasarımda farklı önerilerimiz olacaktır. Öncelikle hedef kitleniz üzerinde küçük araştırmalar yapmalı, elde edeceğiniz istatistikler doğrultusunda kullanacağınız her ayrıntı ürünlerinizi öne çıkaran nitelikte olmalıdır. Ürünlerle birlikte kullanacağınız objeler farklı etkiler oluşturabileceği için önemli ayrıntılardır. Yüksek çözünürlükte kullanılması ile görsel olarak ürünü pazarlayabilecek bir ayrıntı olacağı için çok kaliteli sunulması gereklidir. Tüm bu noktalar hazırlanan ürünün yapacağı reklamın geniş kitleler üzerinde bırakacağı pozitif etki için çok önemli olmaktadır.
            Kullanılacak konseptin sade ve anlaşılır olması slogansal cümlelerle desteklenmesi ile oluşturacağınız katalog baskılar tek başlarına ürünlerinizi ulaştıkları her yerde pazarlayabilecek, sunulan albeni ile de satış grafiğiniz hep yükselen alanlarda seyredecektir. Firmanızın kaliteli ürünlerini tanıtabilmek için oluşturduğunuz kataloglarda logo da önemli bir başlıktır. Genel trendler göz önüne alınarak firmanızı en iyi yansıtabilecek seçimler yapılmalıdır. Kullanılacak renkler de bu şekilde düşünülmeli, bireysel beğenilerinizi kenara bırakarak kurumsal açıdan konu değerlendirilmelidir. Matbaamız her türlü hizmetinde firmanızı ve ürünlerinizi pazarlayabilecek çok orijinal ürünler sunmakta, kalitemizi memnuniyetinizle buluşturarak iş dünyasında farklılık oluşturmanız için daima tam destek vermekteyiz.

Avrasya reklam Atolyesi olarak 2008 yılından beri Ofset-matbaa Baskı ve Dijital baskı hizmeti vermekteyiz. Ofisimiz Şişli, Mecidiyeköy dedir.

Matbaa Hizmetlerimiz

Katalog Baskı - Diplomat Zarf - Broşür Baskı - Kartvizit Baskı - Cepli Dosya - Etiket - Fatura Baskı - İrsaliye Baskı - Tahsilat Makbuzu Baskı - El İlanı - Poster - Afiş Baskı - Davetiye - Bloknot