Bant

Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Fiyatı
Lütfen Fiyat İsteyiniz

Kanvas Tablo fiyatları ölçüye ve tablonun kaç parça olacağına göre değişkenlik gösterir.

  • Branda - Vinil Baskı
  • Poster Baskı
  • Folyo Baskı
  • One Way Vision Baskı
  • Roll Up Banner
  • Örümcek Stand
  • X Banner
  • Backdrop Sahne Arkası
  • Kırlangıç Bayrak

Üretim Süresi

• 2 İş Günü
• Acil işleriniz için lütfen iletişime geçin.

HIZLI TESLİMAT

• Elden teslimat imkanı
• Türkiyenin her yerine kargo imkanı
•Siparişlerinizi iş yerimizden teslim alabilirsiniz.

TASARIM DESTEĞİ

• Siparişleriniz için tasarım desteği alabilirsiniz.
• Tasarımlarımız ücretlidir

Card image cap

Branda Baskı

Branda veya vinil dış mekan alanlarda en sık kullanılan üründür. Dış cephe giydirmede, tabela üzerinde, seçim afişlerinde ve benzeri alanlarda kullanılır.

Folyo Baskı

Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olup, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uygulama yapılır.

Card image cap

Poster Baskı

İç Mekan Dijital Baskı tekniğiyle basılan poster ve afişer, Sergiler, Tablolar, Avm ler, Mağaza İçleri, Mağaza Vitrinleri ve benzeri alanlarda kullanılır.

Card image cap

Roll Up Banner

Roll Up Banner kurulum kolaylığı ve rahat taşınabilme özelliğinden dolayı dünyada en fazla kullanılan ve tercih edilen standlardan biridir. Farklı ebatları vardır.

Avrasya Dijital Baskı Merkezi olarak Kaliteli ve uygun fiyata kanvas tablo satış hizmeti vermekteyiz. Tek parça ve parçalı kanvas tablo olmak üzere tablo modellerimizden veya size özel tablo sipariş edebilirsiniz.
Şehir, doğa, osmanlı, dini temalı tablo çok çeşit bulunan tablo modellerimiz ile sizin için en doğru ve şık seçimi yapabilirsiniz. size özel kanvas tablo için yüksek çözünürlüklü reminizi gönderin tablonuzu hazırlayalım.
Kanvas Tablolar kanvas beze su bazlı ve eko solvent dijital baskı makinalarda yüksek çözünürlük olarak basılıp istediğiniz ölçüde ahşap çerçeveye gerilerek hazırlanır.


Ressamların, çıkardıkları büyük şaheserlerin duvardaki muhteşem görüntüsüdür. Ressamların, yağlı boya tablo yaparken kullandıkları tuval bezine, dijital baskı makineleri ile yapılan yüksek kaliteli baskı sonucunda elde edilen reprodüksiyona Kanvas tablo denir. Yalnız, bu tuvallerde önemli bir nokta vardır ki, bu resim yapılan bezin kalitesidir. yüksek pamuklu olması gerekir. Baskı yapılan resmin, uzun süre kalıcı olması ve görünümün güzel olması için gereklidir. Ressamların kullandığı bez özeldir, %100 pamuktur. Uzun ömürlüdür, boyayı içinde tutarak, canlılığına ve renk tonajına zarar vermez. Mekânda canlı bir görünüm sağlar.

Resim, kaliteli baskı olan özelliğini pamuk olan bezden almaktadır. Ne yazık ki piyasada, sentetik Kanvas tablo çok fazla bulunuyor. Dijital baskının gelişmesi ile rahat bir şekilde benzer tablolar yapılabiliyor.  Fakat ikisi kıyaslandığında, kalite ve görüntü bozukluğu hemen görülmektedir. Pamuk bez üzerine yapılan tablo, görüntüsü ile kalite ve sıklığını hemen belli eder. Ayrıca, zevkinize göre çerçeveli yada çerçevesiz alabilirsiniz. Evinizdeki mobilyaların renklerine göre, uygun bir çerçeve seçebilirsiniz.  Dilerseniz kendi fotoğrafınızı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz dostunuzla yaşadığınız güzel bir günün ardından çektirdiğiniz bir fotoğrafını resmettirebilirsiniz. Anılarınızı duvarda ölümsüz olarak saklayabilir, her baktığınızda o güne dair önemli bir hatırayı gülümseyerek anımsayabilirsiniz. En sevdiğiniz dostunuza, anlamlı ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, bundan daha güzeli olamaz. Sizi her zaman hatırlatacak zarif bir hediye olur. Duvarda şık ve anlamlı bir imzanız olmasını isterseniz, işte size şık bir imza hazır.

Duvarında çok güzel görünmesini istiyorsanız önemli detaylara dikkat etmelisiniz. Öncelikle, tablonun büyüklüğü ve mekânla arasındaki renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Mekâna uygun bükükte ve renkleri sırıtmayacak bir Kanvas tablo, mekânınıza ayrı bir hava katacaktır. Büyülü bir güzelliği bulunan ve anlamlı bir tablo, duvarınızda çok şık durur. Bu muhteşem tabloların ömrü yüz yıldır. Fakat bu kadar uzun ömürlü olabilmesi için bakımının da iyi yapılması gerekir. Yıllık olarak temiz ve nemli bir bezle silinmesi gerekir. Ayrıca, güneşe maruz kalmaması gerekir. Harika ve kalıcı bir ev hediyesi olabilir. Özel bir gün için, çok özel ve anlamlı bir hediyedir.

Parçalı Kanvas Tablo

Parçalı kanvas Tablolar standart ebatlarda olup bulunduğu mekana görsek bir zenginlik katar.